לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד חייגו:

ניקוי ריפודים לרכב

הרבה לקוחות חוששים לרמת הגימור בשירות ניקוי ריפודים לרכב שיש לחברות רבות להציע. האם הכתמים הקשים יוסרו? האם הריח מהריפודים יעלם? האם לא יגרם נזק לריפוד? האם רצפת הרכב תהיה נקייה?

אנחנו כחברה הובילה בתחום ניקוי הרכב מבינים את החששות שישנם לחלק מהלקוחות, ולכן אנחנו מציעים אחריות על כל ניקוי שאנחנו מבצעים. אנו מצעים שירות ניקוי ריפודים מקצועי ומקיף הכולל: הסרת כל סוגי הכתמים מריפודי הרכב, כולל כתמי קיא ושתן וכתמים קשים למיניהם. חיטוי מושבים ונטרול ריחות מקצועי לנטול ריחות של עשן, שתן ועוד.

כיום ישנם חברות רבות המציעות שירותי ניקוי ריפודים לרכב, מומלץ לבחור בחברה איכותית  המתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים, כולל ריפודי עור לרכב. אנו שמים דגש על ניקוי בסטנדרטים גבוהים, ולכן אנו מאובזרים במכונת קיטור עוצמתית וחומרי ניקוי איכותיים. בנוסף, אנו מחזיקים בצוות מיומן ומנוסה בעל תודעת שירות גבוהה.

אנו מציעים זמינות ברוב חלקי הארץ, ולכן יש אפשרות לניקוי ריפודים לרכב מהיום להיום במקרים דחופים!  צרו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

שעות הפעילות שלנו הם: ראשון עד חמישי מהשעה 08:00 עד 20:00 ובימי שישי מהשעה 08:00 עד 14:00

ניקוי ריפודי רכב מקצועי

ניקוי ריפודים לרכב עד הבית – מה אנחנו עושים ?

בשלב ראשון לפני שאנו מתחילים לבצע ניקוי, אנו מאבחנים את הריפודים (סוג הריפוד ומצבו הכללי). לאחר מכן אנו מבצעים את הפעולות הבאות:

  • שאיבה –  אנו נבצע שאיבה ראשונית על מנת לנקות את הלכלוך שהצטבר של השכבה העליונה.
  • ריסוס – בשלב ראשון אנו נבצע ריסוס של המושבים, על מנת לרכך את הריפודים ולהסיר מהם שכבות של שומן.
  •  הברשה וקרצוף – לאחר ריסוס המושבים  אנו נבצע הברשה וקרצוף בעזרת מקרצפת על כל ריפודי הרכב, על למנת לפרק את כתמים.
  • החדרת חומר ניקוי – אנו נבצע הזרקה של חומי ניקוי לתוך הריפודים ולאח מכן נבצע יניקה הכוללת את הלכלוך שהצטבר בתוך הריפודים.
  • שאיבת הריפוד – שאיבה מקצועית בעזרת מכונה לצמצום זמן הייבוש.
  • בישום – בשלב זה אנחנו נשתמש בחומר מבשם שיעניק לספה ריח חדש

ניקוי מושבים לרכב

מעטפת שירותים רחבה לרכב

חברת קלין מיי קאר הינה חברת ניקוי וטיפול לרכב המעניקה מעטפת רחבה לניקוי וטיפוח הרכב. מלבד ניקוי ריפודים לרכב שאנו מציעים בפריזה ארצית, אנו מספקים גם שירותי  ניקוי הפלסטיקה בתוך רכב, חידוש פנסים, פוליש ווקס לרכב ועוד. במידה ואתם צריכים להכין את הרכב למכירה או שקניתם רכב ואתם רוצים שיעבור חיטוי וניקוי מקיף צרו קשר אנו נחזור אליכם בהקדם.

ניקוי ריפודים לרכב עד בית הלקוח  מחיר

חברת קלין מיי קאר מספקת שירוי ניקוי מושבים לרכב במחירים אטרקטיביים. המחיר משתנה בהתאם לגודל הרכב, מספר המושבים ומצב הריפודים.: 

 

סוג הניקוי מחיר מומלץ (₪) תיאור הניקוי 
ניקוי ריפודים לרכב פרטי350-280 ניקוי חיטוי והסרת כתמים מריפודי ממושבי הרכב בלבד.
ניקוי ריפודם לרכב משפחתי(7מושב)350-390 הסרת כתמים, ניקוי וחיטוי  המושבים בלבד
נטרול ריחות לוואי מריפודי הרכבהחל מ-380חיטוי מקיף של הריפודים ונטרול כל סוגי הריחות מריפודי הרכב.
ניקוי ריפודים עור 350 ניקוי מקיף הכולל חיטוי ניקוי ומריחת קרם להגנת העור.
ניקוי פנים רכב מלא (רק ריפודים)החל מ-390בשירות זה אנו נבצע ניקוי וחיטוי מקיף למושבי הרכב, רצפת הרכב, ריפודי הדלתות ותא המטען

 

ניקוי ריפודים לרכב עד הבית

ניקוי ריפודים לרכב – שירות עד בית הלקוח

חברתנו מציעה שירות אישי ואיכותי, הכולל שירות עד בית הלקוח. אנו נגיע לביתכם או לבית העסק שלכם, ונבצע ניקוי וחיטוי למושבי הרכב שלכם.  אנו כמובן מוכל לתת לכם ניקוי מקיף הכולל ניקוי רצפת הרכב, תא המטען וכמובן ריפודי הרכב. אנו כחברה מובילה בתחום ניקוי הרכב מעניקים שירותים נוספים כגון: שטיפת הרכב, ניקוי פלסטיקה, חידוש פנסים וכל זה אצלכם בחניה!

כד שנוכל להעניק לכם את השירות הזה, אנו נצטרך נקודת חשמל, כ 50 מטר מהרכב ונקודת מים.

ניקוי ריפודים לרכב עשה זאת בעצמך

ניקוי ריפודי עור לרכב

אנו בקלין מיי קאר מספקים שירותי ניקוי ריפודים לרכב מעור ומתמחים בכל סוגי הריפודים. חשוב להבין שניקוי ריפוד עור מתבצע בצורה ידנית ובעזרת חומרי ניקוי איכותיים המותאמים אך ורק לעור, ובנוסף מתבצע הניקוי בעזרת ספוג מיוחד המותאם לעור ועוזר בספיגת הלכלוך והשומן מתוך הנקבוביות. לאחר תהליך הניקוי אנו נייבש את הריפודים בעזרת מגבת מייקרופייבר המותאמת לספוג מינרלים בעדינות מבלי להשאיר סימן על ריפודי העור ברכב. לאחר שהריפודים התייבשו אנו נבצע מריחה של קרם איכותי אשר מחזיר מינרלים חיוניים שנספגו ביחד עם הלכלוך בתהליך הניקוי.

במקרים של תיקון ריפודי עור לרכב אנו ממליצים להזמין שירותי תיקון ריפודי עור לרכב. כיום שינם מספר חברות המתמחות בזה. הנה אחת המומלצות ביותר.

למה אנחנו ?

קלין מיי קאר מתמחה בניקוי מושבים לרכב ומציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת גם ניקוי פלסטיקה ודשבורד, שטיפת רכב ידנית בבית הלקוח , ניקוי חלונות פנימיים, ליטוש פנסים, פוליש ווקס לרכב ועוד. אנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים ובמכשור מקצועי המותאם לכל סוגי הרכב. למה לשלם יותר אם אפשר להזמין ניקוי ריפודים מקצועי ובנוסף לקבל ניקוי פלסטיקה ושטיפה במחירים המשתלמים ביותר בארץ?

צריכים שטיפת ריפודים לרכב שתנקה את כל סוגי הריפודים? למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם. 

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי ריפודים לרכב – ניקוי מקצועי של פנים הרכב

במקרים שיש לכלוך קשה או כתמים רבים על ריפודי הרכב, אנו מעניקים שטיפה של ריפודי הרכב וכמובם הסרת כתמים. בתהליך זה אנו נבצע ריסוס עוצמתי  למושבי הרכב וניתן לחומרי הניקוי ומנטרלי הריחות להתבסס על ריפודי הרכב ולאחר מספר דקות אנו נתחיל בשאיבה של המים ומשם נעבור לשלב הקרצוף. תהליך זה נועד לרכבים בעלי כתמים או לכלוך רב במושבים.

ניקוי ריפוד רכב

מה ההבדל בין קלין מיי קאר לשאר חברות ניקוי ריפודים לרכב

ישנם מספר הבדלים בין השירות שאנו מציעים לבין שאר החברות. הנה מספר הבדלים עיקריים:

התמחות בניקוי ריפוד רכב – אנו בקלין מיי קאר מתמחים רק ברכבים, ולכן אנו מאובזרים המותאם רק לרכב ולא כמו שאר החברות אשר עיקר הפעילות שלהם זה ניקוי ספות ולכן המכשור שלהם מותצאם בעיקרו לספות ולא לניקוי ריפודי רכב.

חומרי ניקוי איכותיים – אנו משתמשים במותגים מרחבי העולם בתחום ניקוי הרכב על מנת שנוכל לתת מענה לכל לכלוך.

מכונת קיטור עוצמתית – אנו מחזיקים במכונתצ קיטור עוצמתית בעלת שני מנועים המותאמת לנניקוי וחיטוי כל סוגי הריפודים שיש ברכב.

ציוד נלווה – אנו מאובזרים במתאמים לשאיבת לכלוך מחריצי הריפודים וכמובן מרצפת הרכב.

מעטפת ניקוי מלאה – אנו החברה המובילה שיכולה לתת מענה מקיף לרכבכם. אצלנו תוכלו לקבל ליטוש פנסים,חידוש פלסטיקה מקצועי, נטרול ריחות לוואי, שטיפה בבית הלקוח ועוד.

כמו שאמרנו כיום ישנם חברות רבות המציעות שירותי ניקוי ריפודים לרכב בבית הלקוח אך רובם מתמחות גם בניקוי מזרונים,ספות,שטיחים ועוד. במידה ואתם רוצים רמת גימור גבוהה וניקוי בעזרת שיטה מקצועית המואמת במיוחד לריפודי הרכב אנו בקלין מיי קאר הכתובת!.

בנוסף אנו מעניקים חבילות ניקוי וטיפוח לרכב שיוכלו להוזיל לכם את המחיר משמעותי לעומת המתחרים. לתיאום ניקוי למושבי הרכב צרו קשר עוד היום!

ניקוי ריפודים לרכב – זמינות גבוהה

אנמו בקלין מיי קאר מעניקים חשיבות מוחלטת לשירות איכותי ולכן אנו מספקים שירות בזמינות גבוהה. אצלנו תקבלו שירות תון יום או יומיים מרגע הזמנת השירות. בנוסף אנו גם מספקים זמינות מבחינת שעות העבודה ואצלנו תוכלו לקבל שירות החל מהשעה 8 בבוקר ועד שעות הערב המאוחרות. חברתנו גם מעניקה שירות בימי שישי לכל הלקוחות שאין להם יותר מדי זמן פנוי במהלך השבוע.

אנו בקלין מיי קאר מתחייבים לשירות מקצועי, ניקוי איכותי ויחס אישי לכל לקוח!

ניקוי ריפודים לרכב – ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחונים הוא חלק מחבילת הניקוי הריפודים שאנו מציעים. בניקוי זה אנו נבצע חיטוי, הסרת לכלוך, נטרול ריח וכמובן חידוש השטיחים. להמחשה צפו בסרטון .

ניקוי ריפודים לרכב – ניקוי תא המטען

כחלק משירות ניקוי הריפודים שלנו אנו מעניקים שירות חיטוי וניקוי תא המטעןץ בסרטון המצורף תוכלו לראות את השלב של הקרצוף לםני שאנו מבצעים הזרקה ויניקה עם מכונת קיטור. ניקוי תא מטען מומלץ למי שנשפך לו נוזלים כגון( אוכל, שתיה, שמנים למיניהם ועוד ). אנו מעניקים שירות זה בתוך החבילה של ניקוי ריפודים מלא הכוללת: מושבי רכב, רצפה, שטיחונים וכמובן תא המטען. ניקוי תא מטען אפשר להזמין גם בשירות של הכנת רכב לפני מכירה.

שאלות ותשובות

שאלה: האם אתם מבצעים נטרול לוואי ברכב?

תשובה: כן.אנו מבצעים נטרול ריחות לרכב ומעניקים אחריות שבמידה והריח לא נוטרל נעניק נטרול נוסף ללא עלות.

שאלה: כמה זמן לוקח תהליך הייבוש?

תשובה: חשוב להבין שבתהליך ניקוי ריפודים לרכב אנו משתמשים במכונת קיטור אשר מבצעת הזרקה ויניקה, ולכן הריפודים יהיו לחים  ויקח בין 3-4 שעות לייבש את הריפודים בקיץ. בחורף זמן הייבוש נע בין 4 ל 8 שעות בממוצע.

שאלה: האם אתם מבצעים ניקוי ריפוד עור לרכב?

תשובה: כן. אנו מתמחים בחיטוי וניקוי ריפודי עור. השירות שלנו כולל הסרת כתמים,חיטוי ומריחת קרם להגנת העור לאחר תהליך הניקוי.

שאלה: האם השירות כולל שטיפה חיצונית של הרכב בבית הלקוח?

תשובה: לא שירות זה לא כלול במחיר אבל אנו מספקי שירות שטיפת רכבים בבית הלקוח בעלות שנעה בין 80-120 שקלים.

שאלה: האם אתם מבצעים ניקוי של הדשבורד או ידית ההילוכים?

תשובה: כן. אנו מעניקים שירותי חידוש פלסטיקה לרכב הכוללים: ניקוי וחידוש הדשבורד,הגה,ידית הילוכים והדלתות של הרכב.

שאלה: האם שיטת הניקוי זהה בין ריפודי בד לריפודי עור?

תשובה: ריפודי עור הינם עדינים ומצריכים ניקוי ידני לא כמו בריפודי הבד ששם אנו משתמשים במכונת קיטור על מנת להסיר כתמים. ניקוי ריפודי עור לרכב מתבצע בצורה ידנית בלבד.

מאמרים קשורים:

שירותים נוספים

שאלות נפוצות

המחיר נקבע בהתאם לסוג הבד, מצב הכתמים וכמובן סוג הניקוי. המחיר נע . בין 290 שקלים ל 390 שקלים. למחירון המלא לחצו כאן

תהליך הניקוי לוקח נע בין 45 ל 90 דקות. הזמן משתנה בהתאם לסוג הניקוי(הכנת רכב למכירה, ניקוי ריפודים , חידוש פלסטיקה ועוד)

כן אנו מבצעים נטרול ריחות מקצועי הכולל נטרול ריחות שתן, עובש,ריח של סיגריות,קיא ועוד. אנו מעניקים אחריות מלאה על נטרול כל סוגי הריחות.

כן. אנו מספקים שירות  הכנת רכב לפני מכירה זה בפריסה ארצית ובבית הלקוח. אנו מאובזרים בכל הציוד הדרוש כמו: מכונת קיטור לניקוי וחידוש מושבי הרכב, שואב אבק עוצמתי, חומרי ניקוי וחידוש פלסטיקת הרכב, מכונת פוליש לליטוש פנסים לרכב ועוד.

כן. אנו מעניקים את כל סוגי הניקוי לפני הרכב. אצלנט תוכלו לקבל ריפודים,ניקוי גג הרכב, רצפת הרכב, תא מטען, ניקוי דשבורד ועוד.

כן. אנו מעניקים שירות בפריסה ארצית למשאיות ואוטובוסים ובנוסף אנו גם מספקים שירותי שטיפת משאיות בבית העסק!

הכנס טקסט כאן

הכנס טקסט כאן הכנס
Skip to content